logo 3P Agencja Detektywistyczna

O nas

Ciągłe zapotrzebowanie na usługi detektywistyczne świadczone na wysokim i profesjonalnym poziomie skłoniło nas do podjęcia wyzwania, czym jest przedmiotowa spółka.

Podmiot gospodarczy o nazwie 3P Agencja Detektywistyczna Sp. z o.o. jest kompilacją wiedzy i doświadczenia zebranego w ramach dziesięciu lat świadczenia usług detektywistycznych przez obecnych wspólników. Nie wątpliwy wpływ na tego rodzaju przedsięwzięcie miało także wykształcenie i przygotowanie zawodowe wspólników. Spółka działa w oparciu o przepisy prawa handlowego i ustawy o usługach detektywistycznych.

Ceny świadczonych usług ustalane są w bezpośredniej rozmowie w klientem, bowiem nie można przewidzieć zawiłości sprawy i uogólniać problematyki poszczególnych spraw.

Ofertę naszą kierujemy w głównej mierze do podmiotów gospodarczych borykających się na co dzień z kradzieżami pracowniczymi, zorganizowanymi próbami wynoszenia danych czy fałszowaniem danych osobowych w celu uzyskania bardziej atrakcyjnych stanowisk i wynagrodzeń. Naszymi klientami mogą być również podmioty, które szukają potwierdzenia wiarygodności kontrahenta lub nie mogą odzyskać swoich należności od nieuczciwego kontrahenta. Nie jesteśmy firmą windykacyjną, ale pomożemy w prawny sposób ustalić ukryty majątek dłużnika.

Nie uchylamy się także od pomocy osobom fizycznym w przygotowaniu dowodów zdrady partnera, odszukania utraconego majątku czy odnalezienia osoby zaginionej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.