logo 3P Agencja Detektywistyczna

Media o nas

Polscy łowcy głów? Detektywi zaprzeczają, ale…

Gazeta Pomorska, 17 marca 2012

Detektywi zaprzeczają. Mimo to śledzą kanciarzy na krańcach Europy, a nawet dalej.
Czasem detektywi, rozwiązując sprawy gospodarcze, chcąc nie chcąc wikłają się w rodzinne intrygi. Tak było w przypadku zlecenia, które przyjął Stanisław Piątek, szef agencji "3P" z Bydgoszczy.

Czytaj całość: http://www.pomorska.pl/publicystyka/art/7274357,polscy-lowcy-glow-detektywi-zaprzeczaja-ale,id,t.html

Zdrady, kradzieże i łzy

Express Bydgoski, 8 kwietnia 2011

U Stanisława Piątka w Bydgoszczy dominują zdradzane żony. (...)
Czego nie pokazują filmy? Nie tylko długich godzin spędzanych na obserwacji (to byłoby bardzo nudne), ale i tych, w czasie których detektyw po pierwsze, słucha. Zwykły człowiek najczęściej raz w życiu trafia do kancelarii agencji detektywistycznej. Opowiedzenie o tym, jak się jest zdradzanym, rzadko trwa pół godziny. Zawsze za to towarzyszą temu ogromne emocje: wstyd, gniew, pragnienie odwetu. Często pojawiają się łzy.

Czytaj całość: http://www.expressbydgoski.pl/a/zdrady-kradzieze-i-lzy,11014663/

Tropią aż do… rozwodu

Express Bydgoski, 5 września 2009

Policja ma do nich raczej chłodny stosunek. Jednak są sprawy, które można zlecić do wyjaśnienia wyłącznie agencjom detektywistycznym.
Żona (mąż) zaczyna później wracać z pracy, odbiera dziesiątki esemesów, wyjeżdża w delegacje, chociaż wcześniej ich nie było. Przykra sprawa, ale zaczynają się podejrzenia o zdradę. Tylko jak ją udowodnić? Nie pójdę przecież na policję. I tutaj właśnie do akcji wkracza prywatny detektyw. - Około 60 procent wszystkich naszych zleceń dotyczy niewierności małżeńskiej - przyznaje Stanisław Piątek, szef Agencji Detektywistycznej „3P” w Bydgoszczy. - Musimy zebrać dowody na to, że mąż czy żona, partner czy partnerka pozostaje w stałym bądź doraźnym związku z inną osobą.

Czytaj całość: http://www.expressbydgoski.pl/a/tropia-az-do-rozwodu,11187036/